Kulübü Real Madrid’in emriyle çekilmek zorunda kalan Dino Radoncic’in yerini aldı.

Kulübü Real Madrid’in emriyle çekilmek zorunda kalan Dino Radoncic’in yerini aldı.

Butler henüz bir Timberwolves antrenmanına katılmadı ve franchise kendisi için bir takas gerçekleştirene kadar oturmak istiyor. Butler’ı takip eden takımlar, Thibodeau’nun takımların asla kabul etmeyeceğini bildiği karşı teklifler yaptığına inanarak Thibodeau’nun bir takas yapma arzusuna şüpheyle yaklaşıyor. : Butler, Wolves’a Yeniden Katılmakla İlgisiz: Daha az alaycı terimlerle, ön bürolar, Minnesota’nın, Thibodeau’nun 2017’de Chicago ile Butler için yaptığı ticarette vazgeçtiği varlıkları tamamen geri almak istediğine inanıyor. Yine de, Thibodeau’nun çıkmazına sempati var. Kazanma yetkisi ile işe alındı, geçtiğimiz sezon 13 yılda ilk kez franchise için playofflara ulaştı ve şu anki oyuncu çekirdeğiyle bu yolda devam etmek istiyor.

Birçoğu, onu bir anlaşmada çabucak dışarı çıkarmak yerine neden Butler’dan önemli bir getiri istediğini anlıyor Şimdiye kadar, Thibodeau’nun bir Butler anlaşması için muazzam geri dönüşünü karşılamaya istekli hiçbir takım yoktu. Butler, Temmuz ayında serbest bir oyuncu olabilir ve takımlar, Minnesota’dan ve uzun, müreffeh ve yakın bir ilişkiden keyif aldığı bir koçtan bir takas istediğini fark eder – ve Butler onları yazın ücretsiz bırakma riski taşıyabilir. Ajans. Kaynaklar, 29 yaşındaki Butler’ın yeni bir ekiple takas ve beş yıllık 190 milyon dolarlık sözleşme uzatma istediğini söyledi. Miami Heat, Butler için agresif bir şekilde anlaşma peşinde koşan en son şirketti, ancak Minnesota’nın tezgahı, Heat başkanı Pat Riley, lig kaynakları söyledi.

Kaynaklar, Butler ile birlikte Miami’nin Gorgui Dieng’i kabul etmeye istekli olduğunu ve doğru koşullarda sözleşmesinde kalan 48 milyon doları kaldığını söyledi. Los Angeles Clippers, Houston Rockets ve Cleveland Cavaliers, Butler ile ilgilenen takımlar arasında. Kaynaklar, Brooklyn Nets’in ilgilendiğini ancak son zamanlarda Minnesota ile nişanlanmadıklarını söyledi. Lig kaynakları, Washington ve Dallas’ın Butler’da da istenen fiyatı ölçen takımlar arasında olduğunu söyledi. 25 Eylül 2018Adrian WojnarowskiS Senior NBA Insider CloseHost of The Woj Pod 2017’de ESPN’e katıldı Twitter’da takip edin Minnesota Timberwolves basketbol operasyonları başkanı ve koçu Tom Thibodeau Pazartesi günü All-Star forveti Jimmy Butler ile bir araya gelerek onu sezon öncesi takıma yeniden katılmaya ikna etmek için , Lig kaynakları ESPN’e söyledi, Butler reddetti, dedi Kaynaklar Timberwolves ile tekrar çalışmak ya da oynamakla ilgilenmiyor ve sahibi Glen Taylor ve Thibodeau’ya yakında onunla takas etmeleri için yalvardı çünkü takım ne olursa olsun onu önümüzdeki yaz serbest acentede kaybedecek. Kaynaklar, ön ofisin ticaret görüşmeleriyle ilgili stratejisinin Butler’ı bu sezon umduğundan çok daha uzun süre kenara çekebileceğini söyledi.Kaylor, Pazartesi günü Butler’ı takımın medya sorumluluklarından mazur gördü ve Thibodeau ile özel görüşme, Butler ile sona erdi. Lig kaynakları, Timberwolves için bir daha oynamayı planlamadığını yineledi. Yine de, bir lig kaynağı ESPN’e Thibodeau’nun o Pazartesi gecesi "pes etmiyor."Editörün SeçtikleriThibs, Butler’ın yakında takas edilmezse göstermesini bekliyor Kaynaklar: Wolves sahibi, Butler’ın hızlı bir şekilde dağıtılmasını istiyor1 RelatedThibodeau ve ticaret konuşmalarının baş sorumlusu olan genel müdür Scott Layden, rakip yöneticileri ve sahipleri, hem belirli oyuncular hem de daha geniş türdeki oyuncular hakkında belirsiz bırakmaya devam ediyor. Kaynaklar, Kurtların bir anlaşmada değer verdiği varlıkları söyledi.

Lig kaynakları ESPN’e, Taylor ve Thibodeau arasında bir anlaşma için bir yapı ve zaman çizelgesi konusunda henüz bir uyum olup olmadığına dair daha da fazla şüphe var. Haftaya başlarken Minnesota’nın diğer takımlara Butler’ı yavaş oynayan geri dönüş telefonuna takas etmemesi konusunda ısrar etti. Minnesota’nın yürütmek istediği türden bir anlaşma için yönergeleri paylaşmayan Layden, ekiplerle müzakerelerin bir sonraki aşamasına geçti: Butler, ligi elde etme şansı için yıldızlar, başlangıçlar, seçimler ve maaş sınırlamasını isteme Thibodeau Pazartesi günü gazetecilere şunları söyledi: "Kötü bir anlaşma yapmayacağız ve ilgilenen takımlar arasında Thibodeau’nun sınav için sahibine güçlü teklifler getirmeye isteksiz olduğuna dair bir inanç var çünkü hala bu sezon Minnesota için Butler’ı sahaya çıkarmak için umut veriyor. Thibodeau, Wolves’un Butler için benzer yeteneklere yakın bir yetenek alamayacağını ve üç yıl içinde ikinci kez playoff maçlarını kaçırıp işini kaybedebileceğini anlıyor Ticaret süreci ilerledikçe, ilgilenen bazı takımlar Layden’i atlatmak için çalışıyor. ve ticaret teklifleri ile doğrudan Wolves mülkiyetine gidin. Minnesota ile ilgilenen ekipler alışılmadık düzeyde bir kafa karışıklığı tarif ediyor. Bazıları Taylor ve Layden / Thibodeau yönetim ekibinden, Minnesota’nın organizasyonunun iki seviyesi arasında çok az görünür koordinasyon ile ayrı ayrı haber aldı.bahis yeni adresi Taylor’ın yakında Layden ve Thibodeau’yu Butler’ı takas etme kararını izlemeye ikna ettiğine dair iyimserlik balonları oldu, ancak bunlar şimdiye kadar yenilenen belirsizliğe ve puslu iletişim zincirlerine yol açtı. sahiplik izni ile medya günü. Cerrahi olarak onarılmış sağ elinde son hafta rehabilitasyona devam etmek için uzak durmaya hazırlanıyor, ancak Taylor ve Thibodeau’ya verilen doğrudan mesaj açıktı: Bir daha asla Wolves antrenmanı veya maç forması giymeyeceğini umuyor. Kaynaklar, çıkış yolunda dramayı uzatmak istemediğini söyledi.

Lig kaynakları, Minneapolis’te Pazartesi günü Thibodeau ile yaptığı görüşmede, Butler takasını kolaylaştırmak için, Minnesota ve Butler’ın geleceğinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan daha kapsamlı bir anlaşma türü olduğunu söyledi. ekibi, koşullar Sacramento Kings’i sürece dahil etmeyi gerektirecek. Timberwolves, yedekleme merkezi Gorgui Dieng’i boşaltma niyetinde kalırsa ve sözleşmesinde kalan üç yıl ve 48 milyon dolar, Krallara ihtiyaçları olacak. NBA’deki hiç kimse, Kralların bir sözleşmeyi kabul etmek için sahip olduğu 11 milyon dolarlık maaş sınırı alanına ve ayrıca, aralarında Zach Randolph (11,6 milyon dolar), Iman Shumpert (11 milyon dolar) ve Kosta’nın da bulunduğu çeşitli sözleşmelerin yakınına gelmiyor. Koufos (8,7 milyon dolar) – Temmuz ayında kap alanını temizlemeyi tercih eden bir takıma geçmek için Son günlerde, Sacramento Minnesota ve Butler’ın ticaret taliplerinden birçoğuna kur yapma konusunda agresif davrandı – alanını iniş noktası olarak kullanmayı teklif etti. şişirilmiş sözleşmeler. Kings, 2019’da ilk tur seçimlerinden yoksun ve bu kapak alanını en azından gelecekteki bir ilk tur seçimine ve belki de daha çok Butler gişe rekorları kıran bir filmin parçası olarak kullanmak için benzersiz bir şekilde konumlandırıldı.

Brooklyn Nets, LA Clippers ve Miami Heat’in hepsinin boşaltmak isteyecekleri sözleşmeleri var ve bir Butler anlaşması, Sacramento’ya kıdemli bir oyuncuyla karşılaşmak için bir seçim ve nakit vermeleri anlamına gelebilir. Dieng de dahil olmak üzere 2019-20 sezonuna uzanan park sözleşmelerine karşı değil. Butler anlaşmasında ne olursa olsun, Kings, gelecek için daha fazla varlık toplamak için bu 11 milyon dolarlık kapak alanını ve süresi dolan sözleşmelerini kullanmaya kararlı. ESPN’den Zach Lowe bu rapora katkıda bulundu. 18 Nisan 2018Jonathan Givony ESPN Twitter’da CloseFollow Bir kaynak ESPN’e Salı günü yaptığı açıklamada, Fransız forvet Amine Noua’nın 2018 NBA seçmeleri için açıklama yaptığını açıkladı. 1,8 metrelik, 21 yaşındaki power forvet, Fransız milli takımının temelini oluşturdu. son beş yıldır takım olarak, 16 Yaş Altı ve 20 Yaş Altı Avrupa Şampiyonalarında ve 2014 FIBA ​​17 Yaş Altı Dünya Kupası’nda maç başına 19 sayı ortalamasına sahip olduğu bir başlangıç ​​ve lider oyuncu olarak yer aldı. Bu sezon FIBA ​​Dünya Kupası elemeleri sırasında üst düzey milli takım antrenman kampına çağrılan Noua, 10 yaşından beri San Antonio Spurs oyun kurucu Tony Parker’ın sahibi olduğu ASVEL ile kulüp basketbolu oynadı.

ProA France’da hemen hemen her oyuna başlayan ve potansiyel birinci tur oyuncusu Elie Okobo ile birlikte draft için uygun iki oyuncudan biri. Maç başına 10.1 sayı, 4.5 ribaund ve 1.0 asist ortalamalarıyla 2’den yüzde 59’a ve 3’ten yüzde 34’e şut attı. Ayrıca Fransız takımının EuroCup’ta oynadığı 15 maçın hepsine başladı. Kıtadaki daha iyi Euroleague dışı takımlar.Noua, ikinci turdaki seçmelerle NBA takımları tarafından tüm sezon yoğun bir şekilde araştırıldı, çünkü birçok uluslararası yetenek değerlendiricisi, onu taslaktaki daha iyi zula seçeneklerinden biri olarak görüyor. Bir ekip, Fransa’da olgunlaşmaya devam ederken onu seçmeyi ve haklarını elinde tutmayı düşünebilir.

Kadrosunun önümüzdeki sezon Euroleague’e katılması bekleniyor, bu da onu çekici bir gelişme durumu haline getiriyor.Noua, çok yönlü bir güç forvetidir ve kesinlikle pota etrafında hareket ederek büyümüş ancak geçen yıl atlama atışını önemli ölçüde geliştirmiştir. Kendisi için oyun oynamadan postalayabilen, ribaund yapabilen, topu açık zeminde itebilen ve gol atmanın yollarını bulabilen İsviçre ordu bıçağı tipi bir oyuncu. Defansif olarak, sağlam uzunluğu, hızlı ayakları ve güçlü içgüdülerinden dolayı çok yönlü çok yönlülüğe sahiptir. Saf yetenek ya da ters yönden sızmasa da, önümüzdeki birkaç yıl içinde Avrupa’da son derece üretken bir oyuncu ve Fransız milli takımında tutarlı bir varlığa dönüştüğünü görmek kolaydır, çünkü olağanüstü maddi olmayan varlıkları nedeniyle geniş çapta övgü almaktadır. hayır.

ESPN Top 100’de 78 olasılık. 1997 doğumlu uluslararası bir oyuncu olarak, 11 Haziran’da erken giriş tarihinde ismini geri çekmeyi seçerse, 2019’da NBA taslak sürecinden geçmek için bir fırsatı daha olacak. , 2018Jonathan Givony ESPN CloseFollow on Twitter Nike Hoop Summit Dünya Takımı kadrosu Cuma günü resmen açıklandı.

Etkinliğin 21. versiyonu 13 Nisan saat 19.00’da Portland, Oregon’daki Moda Center’da oynanacak. PST ve ESPN2’de televizyonda yayınlanacak. Hoop Zirvesi, dünyanın en iyi uluslararası oyuncularını bir grup seçkin lise oyuncusu ile karşı karşıya getirmeyi amaçlayan bir gösteri. 1995’ten bu yana NBA taslağının ilk turunda önceki 20 sürümden toplam 150 katılımcı seçildi ve 2017 maçından en az dokuz oyuncu daha seçildi.

Birkaç hafta önce yayınlanan ilk listeden tek değişiklik, Minnesota Üniversitesi’ne bağlı, ESPN 100’de 53 numaralı lise çalışanı olan Nijeryalı merkez Daniel Oturu’nun eklenmesidir. Kulübü Real Madrid’in emriyle çekilmek zorunda kalan Dino Radoncic’in yerini aldı. İşte tam Dünya Takımı kadrosu (ABD kadrosunu burada bulabilirsiniz): Jaylen Hoard (1,8 metre, Wesleyan Christian Academy, Kuzey Carolina ve Fransa) | SF R.J.

Barrett (1,7 cm, Montverde Akademisi, Florida ve Kanada) | SF Andrew Nembhard (1,8 metre, Montverde Akademisi, Florida ve Kanada) | PG Josh Green (1,8 metre, IMG Akademisi, Florida ve Avustralya) | SG Kevin Zhang (1,8 metre, Montverde Akademisi, Florida ve Çin) | PF Leandro Bolmaro (1,8 metre, Weber Bahia Estudiantes, Arjantin) | SG Yago Dos Santos (5-fit-9, Club Atletico Paulistano, Brezilya) | PG Charles Bassey (1,8 metre, Aspire Akademisi, Teksas ve Nijerya) | C N’Faly Dante (1,1 metre, Sunrise Christian Akademisi, Kansas ve Mali) | C Bathiste Tchouaffe (6-5, Nanterre 92, Fransa) | SG Ignas Brazdeikis (1,8 metre, Orangeville Hazırlık, Kanada) | SF Daniel Oturu (1,8 metre, Cretin-Derham Hall, Minnesota ve Nijerya) | C Nisan 17, 2018Jonathan Givony ESPN Twitter’da Close Follow Alman kanadı Karim Jallow, kendisini 2018 NBA seçmelerine uygun hale getirmek için evraklar sundu, menajeri Jan Rohdewald ESPN’e şunları söyledi: “Hatırlayabildiğimden beri NBA’de oynamak benim hayalimdi. Jallow, ESPN’e söyledi. “Taslağa girmek oraya gitmeme yardımcı olacak. Kendimi en iyi draft adaylarına karşı test etmek istiyorum ve bu süreçte öğrendiğim her şey gelişmeme yardımcı olacak. ”21 yaşında, 1,80 boyunda küçük forvet olan Jallow, Alman üçüncü liginde (denilen ProB), FC Bayern Munich II için maç başına 32 dakikada ortalama 18.9 sayı, 5.8 ribaund ve 2.1 top çalma ortalamaları elde etti. EuroCup ve Alman BBL’de Bayern Münih’in ana takımına 13 kez katıldı ve 68 dakikalık aksiyonda toplam 31 sayı ve 9 ribauntla çok daha mütevazı ortalamalar paylaştı. “Maalesef en üst seviyeye karşı oynama fırsatım olmadı. Yetenek bu sezon düzenli olarak, ”dedi Jallow. “Antrenmanların NBA takımlarına ABD’deki büyük kolejlere giden ya da Avrupa’nın en iyi liglerinde oynayan erkekler kadar iyi olduğumu göstereceğine inanıyorum.

Her iki uçta birden fazla pozisyonda oynayabilirim ve her NBA takımının aradığı şey bu. ” ESPN’den Mike Schmitz Almanya’daydı ve Jallow’u canlı bir ortamda değerlendirebildi ve “6-7’de yüksek omuzlar, güçlü bir çerçeve ve büyük ellerle NBA araçlarına ve atletizmine sahip. Garip bir şekilde kambur bir duruşa rağmen, ProB seviyesinde dört pozisyona kadar savunurken, zemine koşarak, topun üzerinden hareket ederek ve acımasızca hücum camına çarparak saldırgan bir etki yaratıyor. Durağan bir nişancı olarak gelişti, ancak bir dereceye kadar doğal dokunuş ve yetenek yok. Oyun için vasat bir his, sert top becerileri ve oldukça doğal olmayan bir şut atışı (27.5 kariyer 3 sayı yüzdesi) var, ancak fiziksel profili ve enerjisi, orta ve geç ikinci turda görünüm elde etmesine yardımcı olmalı. NBA takımları savunmacı kanatlar için can atıyor ve eksikliklerine rağmen Jallow, oyunu en azından kısa süreler için savunma olarak bozacak araçlara ve motora sahip.

ESPN İlk 100’de 72 aday ve NBA takımları tarafından potansiyel bir ikinci tur seçimi olarak kabul ediliyor. 1997 doğumlu uluslararası bir oyuncu olarak, 11 Haziran’da erken giriş tarihinde ismini geri çekmeyi seçmesi durumunda 2019’da NBA taslak sürecinden geçmek için bir fırsatı daha olacak. “Takımlara bunu kanıtlamak istiyorum. NBA’e ait, ”dedi Jallow. “Deneyimin, antrenmanların, rekabetin, hepsinin beni daha iyi hale getireceğini düşünüyorum.” 12 Mart 2019 İlişkili Basın SAN FRANCISCO – Washington ikinci sınıf öğrencisi Jaylen Nowell, Husky’lerin normal sezon konferans şampiyonluğuna ulaşmasına yardımcı olduktan sonra yılın Pac-12 oyuncusu seçildi. Washington, Matisse ile ligin antrenörleri tarafından seçilen büyük ödülleri süpürdü. Yılın savunma oyuncusu kazanan Thybulle ödüllendirildi ve Mike Hopkins yılın koçu seçildi. Thybulle ve Hopkins, üst üste ikinci sezonda bu ödülleri kazandı. 16,3 sayı ve 5,3 ribaund ortalamaları ile konferans şampiyonları için Washington’un lider golcüsü oldu.

Nowell sahadan yüzde 50 şut çekti ve bu sezon 3 sayılık şutunu geliştirerek arkın ötesine yüzde 42,7 isabet etti. Nowell, yılın konferans oyuncusu seçilen üçüncü Washington oyuncusu oldu.Hybulle, Washington’un tüm sezon boyunca rakipleri için sorunlara neden olan bölge savunmasının kışkırtıcısıydı. Thybulle, Jason Kidd’in tek sezonluk konferans rekorunu 110 top çalma ile eşleştirdi ve Gary Payton’ın Pac-12 kariyer rekoru olan 321’in gerisinde altı çalma oldu. Arizona Eyaleti’nden Luguentz Dort, ikinci takımda 16.2 sayı ortalamasının ardından yılın birinci sınıfında seçildi takımı konferans oyununa yerleştirin.